Okolie a atrakcie

Barelová sauna  poskytuje priestor pre komfortný prechod a odpočinok pre 6 osôb. Jej príjemný barelový tvar je štýlový a zároveň funkčný. Ponúka maximálne využiteľný priestoru. Vďaka svojmu tvaru sa barelová sauna ideálne hodí na dvor alebo do záhrady. Barelovú saunu tvorí zostava barelu s uzavretým vstupom. Dielenské vyhotovenie barelu je mimoriadne precízne a zahŕňa tradičné

Sudová exteriérová Fínska Sauna


Termálne kúpalisko Vieska v Turčianskych Tepliciach


Termálne kúpalisko Vieska v Turčianskych Tepliciach Otváracie hodiny: denne od 9:00 do 19:00 (v prípade priaznivého počasia) Pre návštevníkov sú k dispozícii dva bazény: – plavecký bazén – 50 metrov, s teplotou vody od 24°C do 27°C – detský bazén, s teplotou vody od 27°C do 29°C Pokladňa kúpaliska: 043 492 34 64 Cenník vstupného a ďalšich doplnkových služieb v roku 2019
Rekreačná poukážka   Viete že Rekreačné poukazy pre zamestnancov je možné využiť od 1.1.2019, a to na základe novely Zákona č. 91/2010 Z. z. o podpore cestovného ruchu, ktorá bola schválená dňa 23. októbra 2018 Národnou radou SR ? To znamená, dovolenku na Slovensku v prípade že spĺňate nižšie uvedené podmienky je Váš zamestnávateľ povinný preplatiť.  Prečítajte

Rekreačne Poukazy


Spa & Aquapark


Výhodou Penziónu Anesis*** je že sa nachádza hneď oproti Spa & Aquapark Turčianske Teplice ktorý ponúka každému relax a oddych. Nachádza sa Plavecký bazén, výrivky, liečivá minerálna voda má vďaka svojmu zloženiu a teplote od 38 do 46°C výrazné uzdravujúce účinky. Aj deti si prídu na svoje majú dva tobogány.
Harmanecká jaskyňa je kvapľová jaskyňa v Kremnických vrchoch vo Veľkej Fatre. Návštevníka očarí bohatou snehobielou kvapľovou výzdobou, rozsiahlymi dómami, mohutnými nástennými vodopádmi a jazierkami. Teplota vzduchu v jaskyni sa pohybuje od 5,8°C do 6,4°C. Prehliadková trasa meria 1 020 m a jej absolvovanie trvá približne 60 minút.

Harmanecká jaskyňa


Gaderská dolina


Gaderská dolina alebo Gader je dolina nachádzajúca sa v strede turčianskej časti Veľkej Fatry. Dnes je jednou z najznámejších dolín Slovenska. Je vhodná na horskú turistiku s výstupmi na vrchy Tlstá a Ostrá, alebo na príjemnú prechádzku v dolnej časti doliny či cykloturistiku.
Lyžiarske stredisko Snowland Valčianska dolina je zamerané najmä na rodiny s deťmi s vysokou úrovňou doplnkových služieb. Lyžiarske svahy sú položené v nadmorskej výške 510 až 830 m, na ktorých je 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5600 m.

Valčianska dolina


Krahule


Lyžiarske stredisko Krahule sa nachádza v blízkosti mesta Kremnica v pohorí Kremnické vrchy. V obci je geografický stred Európy. Prepravu lyžiarov zabezpečuje 4-sedačka s dĺžkou 750 m.